Rama: Nesër prezantohet Paketa Speciale AntiKÇK, do të shkatërrojë foletë e krimit

0
231
Gjigandi

Nesër do të prezantohet Paketa Speciale AntiKÇK. Lajmin e bëri publik kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Twitter.

googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1508592105648-0’); });

Sipas Ramës kjo paketë ka fuqi special kundër krimit e korrupsionit. Rama bën të ditur se paketa Speciale AntiKÇK është bërë me ndihmën e ekspertëve të huaj të klasit të parë në luftën kundër terrorizmit,mafias e krimit të organizuar dhe kjo paketë do bëjë të mundur shkatërrimin e foleve të krimit.
Ja postimi i plotë i Ramës:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu