Qosja përkrah idenë Thaçi-Vuçiq për shkëmbim territoresh: Do të zgjidhej përgjithmonë problemi Kosovë – Serbi

0
168
Gjigandi

I ftuar në një emision televiziv i cili do të transmetohet këtë të hënë, akademiku Rexhep Qosja, ka folur edhe për shkëmbimin e  territoreve.

Qosja ka thënë se shkëmbimi i territoreve do të zgjidhte përgjithmonë problemin Kosovë – Serbi.

“Shkëmbimi i territoreve që çështja shqiptarë e serbë, Serbi – Kosovë, të zgjidhet përgjithmonë”, ka thënë Qosja në A2.

Rexhep Qosja në A2

Rexhep Qosja në A2.Të hënën, 17 shkurt, ora 20:00.📌Zemërata me qeverisjen e vjetër në Kosovë dhe pse e akuzuan Kryeministrin e ri?📌A ka një justifikim për krisjet e mëdha Kosovë-Shqipëri?📌A ka zgjidhje për konfliktin Kosovë-Serbi?

Gepostet von A2 am Freitag, 14. Februar 2020

Lexo edhe:  Nurboja: Të ngritet obelisku dedikuar 1133 fëmijëve të vrarë nga Serbia në luften e fundit në Kosovë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu