Puthja pasionante që bëri bujë/ Arbana Osmani: Në televizion nuk do ketë më histori dashurie si e Adelës dhe Bjordit

0
Gjigandi

Ndjekësit e “Big Brother” që prej fillimit të këtij ‘reality show’, padyshim e mbajnë mend dashurinë që lindi në shtëpi mes Adelës dhe Bjordit.

Ata guxuan dhe thyen çdo tabu, kur u puthën në buzë, teksa i ndiqnin mijëra njerëz, ndërkohë që me futjen e tyre në shtëpi, ishin të vetëdijshëm për kritikat dhe gjykimet e shoqërisë.

Arbana Osmani kujtoi mbrëmjen e djeshme tek “Ëndërrtjerrësit”, atë moment të bukur.

Puthja historike e Adelës dhe Bjordit/ Arbana Osmani: Në televizion

“Ishte një puthje e fshehtë. Ata ishin puthur duke menduar që ne nuk e dinin që ishin puthur. Ishte në një korridor të vogël para dhomës së rrëfimit. Ne menduam shumë nëse duhet ta transmetonim”, tha moderatorja e dashur për publikun.

Adela nuk është më mes nesh, por siç thotë moderatorja, emocionet që ajo i ka dhuruar publikut shqiptar janë të pashlyeshme.

Puthja historike e Adelës dhe Bjordit/ Arbana Osmani: Në televizion

“Unë nuk e di nëse do të ketë ndonjëherë në televizion një histori dashurie si ajo. Emocionuese ishte dhe për mënyrën si erdhi, për guximin. Adela ishte shumë vajza shqiptare, prandaj e donin”, u shpreh Osmani.

Puthja historike e Adelës dhe Bjordit/ Arbana Osmani: Në televizion

Puthja historike e Adelës dhe Bjordit/ Arbana Osmani: Në televizion

Puthja historike e Adelës dhe Bjordit/ Arbana Osmani: Në televizion

Puthja historike e Adelës dhe Bjordit/ Arbana Osmani: Në televizion

/Burimi: Priza.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu