Përplasen 2 tragetë në Durrës

0
189
Gjigandi

Dy tragete janë përplasur në portin e Durrësit.

Sipas abcnews ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, ku një traget në nisje është përplasur me një të ankoruar.

Lexo edhe:  Sinan Idrizi tregon të vërtetën për përplasjen me biznesmenin turk

Shkak i përplasjes mësohet të jetë bërë era e fortë dhe dallgët që kanë përfshirë bregdetin Adriatik.

Ndërkaq, si pasojë e përplasjes janë shkaktuar dëme të mëdha.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu