PD takon nesër delegacionin e Venecias

0
Gjigandi

Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Jorida Tabaku dhe Oerd Bylykbashi do të takohen nesër me delegacionin e Komisionit të Venecias.

Delegacioni ndodhet në Tiranë për çështjen e pronave.
Ndërkohë PD njofton se pas takimit do ketë edhe një konferencë për shtyp.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu