Pas debatit të bujshëm, Alketa dhe Xhemi bëjnë xing me njëra-tjetrën

0
196
Gjigandi

Pas debatit të bujshëm që u komentua gjatë në media, dy moderatoret e njohura, Xhemi Shehu dhe Alketa Vejsiu kanë bërë xing me njëra-tjetrën.

Të dielen ne puntatën e parë të sezonit të ri të spektaklit të “Portokallisë”, Xhemi u shfaq e veshur me një kostum xhaketë dhe pantollona të shkurtra në ngjyrën rozë.

Lexo edhe:  Lotina e Lutfi Hazirit, nga dhoma e gjumit sjell poza atraktive

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme moderatorja Alketa Vejsiu u shfaq e veshur me të njëjtin kostum, i njëjti model dhe ngjyrë. Dy moderatoret janë dukur shumë stil dhe kanë shkëlqyer në ekran!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu