Pamjet nga ish- blloku në Tiranë, nuk leviz as miza!

0
785
Gjigandi

Një nga lagjet ku është ndier më shumë shtetrrethimi dhe masa më e re e qeverisë është ish- Blloku.

Një lagje e njohur për lëvizjen e shumtë, zhurmën e të rinjve, jetën e natës sot I ngjan një lagje fantazmë.

Asnjë i ri apo qytetar nuk lejohet të lëvizë as në këmbë pas orës 18:00 jo vetëm në ish- Bllok por edhe në gjithë Shqipëria.

Në videon e përcjellë nga News24, dallohet se masat drastike të qeverisë për të luftuar koronavirusin kanë zbrazur ish- Bllokun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu