Pamje të pashpjegueshme, lojtari i City feston barazimin e Chelsea (VIDEO)

0
Gjigandi

Chelsea arriti të barazonte rezultatin në fundin e lojës me anë të një 11 metërshi nga Palmer, penallti e cila u fitua nga Armando Broja. Goli nga Palmer shuajti gëzimin në fytyrat e ekipit të City dhe tifozëve të tij, por në fakt njëri prej yjeve të “qytetarëve” festoi për atë gol.

Në videon e filmuar nga tifozët, Kovacic bën një veprim feste dhe gëzimi kur Palmer shënon nga penalltia dhe largohet në drejtim të mesit të fushës. Kovacic ka qenë një ish- i Chelsea, përpara se të bashkohej me City.

https://x.com/TenHagEra/status/1724004908007895534?s=20

 

p.c. / ABC24.AL

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu