“O të q* r*bt”/ Ndodh dhe kjo në Sarandë! Gruaja xheloze rreh ish-burrin nga dashuria (Video)

0
168
Gjigandi

Një situatë aspak e zakonshme dashurie është historia e një çifti në Sarandë.

Brendoni kërkon ndihmë të vazhdueshme pasi dhunohet nga ish-bashkëjetuesja, Ledjona Xheladinaj. Ai tregon gjithë dhunën që ushtron ish-bashkëjetuesja e tij. Madje në videon e mëposhtme zonja nuk e ka aspak problem të shajë, godasë dhe kërcënojë ish-in e saj.

Por i gjithë inati i gruas mesa duket vjen nga xhelozia e madhe, pasi ish-i i saj tashmë dashuron një grua tjetër.

E pyetur në fund nga Ledjona, gruaja pranon se vazhdon ta dojë ende ish-in e saj, por jo Brendoni atë.

Ledjona: Pas gjithë kësaj historie, a e doni akoma?

Gruaja: Po, më vjen keq për të.

Ledjona: po ju a e doni:

Brendoni: Rrugët tona janë të ndara, unë i uroj asaj më të mirat në rrugën e saj./abcnews

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu