Ngjarjet e datës 21 maj

0
9
Gjigandi

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, dega në Deçan mban kuvendin e IX zgjedhor. (Hotel BanaSplit- ish-Hotel Swiss në Deçan, ora 10:00)

Mbahet konferenca shkencore gjithëkombëtare me temë “Shfrytëzimi i burimeve energjetike dhe minerare të gjeografisë shqiptare në dobi të vendit”. (Hotelin Sirius, ora 10:00)

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës dega në Gjilan, Lutfi Haziri mban konferencë për medie në selinë e LDK-së. (Ora 10:30)

Forumi i Gruas i LDK-së në Gjilan mban Kuvendin Zgjedhore. (Hotel Astoria, ora 12:00)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu