Ngjarje e rëndë në Këlcyrë/ I dashuri e filmoi gjatë seksit, 18-vjeçarja detyrohet të shkojë me shokët e tij

0
456
blank
Gjigandi

Ditën e sotme dy të rinj u arrestuan, pasi dyshohet se kanë përdhunuar në grup një 18-vjeçare. Dy djemtë kishin shantazhuar vajzën me video derisa e përdhunuan. Burimet thonë se përdhunimi ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 18:00.

Autorët e krimit të cilët janë nga qyteti i Përmetit janë të moshës, 17 dhe 18 vjeç ndërsa bëhet me dije se vajza është nga fshati Goricë.

Së fundmi kanë dalë në dritë detaje të reja.

Rreth orës 20.00 të mbrëmjes së djeshme, vajza 18-vjeçare, nuk ishte ndjerë mirë, në shtëpi. Të qarat kanë detyruar prindërit që të kërkojnë informacion më shumë se çfarë ka ndodhur me vajzën e tyre.

Mes lotësh ajo ka rrëfyer ngjarjen e rëndë dhe më pas prindërit kanë bërë denoncimin në polici.

Gjimnazistja e shkollës “Sejfulla Maleshova” në Këlcyrë, kishte një të dashur 19-vjeçar, e ky i fundit, gjatë kryerjes së marrdhënieve seksuale ka bërë video në celularin e tij.

Videoja është përdorur si shantazh, dhe i dashuri i ka kërkuar vajzës, që në qoftë se donte të mos e publikonte videon në rrjetet sociale duket të shkonte edhe me disa shokë të tij. E trembur dhe pa ditur se çfarë të bëjë, 18-vjeçarja i është bindur kushteve të djalit dhe aty ka ndodhur edhe akti i shëmtuar.

Në këtë pikë, vajza kalon në gjendje shoku, dhe policia nuk jep detaje sesa djem e kanë përdhunuar ndërkohë që presin përgjigjet nga spitali. Gjimnazi ku studionte vajza thuhet se nuk kishte dijeni për ngjarjen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu