Mos Muli…!

0
Gjigandi

Disa deputetë të përjashtuar nga Komisioni i Etikës, kanë hyrë sot nga dritarja në Kryesinë e Kuvendit.

Mes tyre ka qenë edhe Ervin Salianji, i cili është ndihmuar nga Flamur Noka të ngjitet.

Veçse kamerat kanë kapur momentet e sikletshme, kur Flamur Noka e kap me të dyja duart nga të pasmet Ervin Salianjin, për të shtyrë.

Kjo ka vënë në siklet Salianjin, por dhe drejtuesin e tyre, Gaz Bardhin.

RonaTyra

o.p. / ABC24.AL

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu