Morena u bë bionde, pasi tregoi të pasmet tani tregon gjoksin

0
120
Gjigandi

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka bërë edhe një paraqitje tjetër me pamjen e re

Ajo gjatë mesditës kishte pozuar një video ku tundte vithet dhe tregonte të pasmet e saj seksi.

Kurse në mbrëmje Morena ka vendosur që të tregoj se si duket para në dukjen e saj si biondinë.

Morena në një foto tjetër mbrëmë që e ka postuar në InstaStory duket se është në përgatitje për të realizuar një këngë të re.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu