“Më fal për të gjitha”, reperi i njohur humb nënën

0
Gjigandi

Reperi i njohur, MatoLale ka humbur nënën. Lajmin e trishtë e ka të ditur vetë reperi përmes një postimi në “Instagram”.

Ai ka publikuar një fotografi me nënën e tij teksa ndodhej në spital, krahas së cilës ka shkruar se shpreson shumë që ajo të ketë qenë krenare për të.

“Asnji sprove nuk eshte e barabarte me ate kur Zoti vendos me te marr nenen. Tani se kam me nonushen time qe qante per cdo hidherim timin dhe u gezonte me shum se un per cdo gezim timin. Jam bo pishman qe ste kam dhe njeher afer meje ti puthja kembet der sa tme shkoje.

Per ty kam bere shum gjera dhe prej teje skam bere shum te tjera. Shpresoj tkesh qen krenare per mu sic isha un per ty. Te dua pergjithmon dhe me fal per t’gjitha dhe njehere te fundit”, ka shkruar ai.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu