LOREDANA dhe reperi i famshëm janë bashkë në LONDËR dhe provat i keni këtu! [FOTO/ VIDEO]

0
208
Gjigandi

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana është përfolur për një romancë të mundshme dhe shumë emra dolën në skenë, por emri që “mbijetoi” më shumë është ai i reperit të njohur Zuna, pjesë e grupit KMN.
Fillimisht u fotografuan nga fansat në një avion, më pas ata postuan disa foto në makinë ku u kuptua se ishin bashkë dhe së fundmi u kapën MAT në aeroport dhe u zbulua se destinacioni i reperes ishte Londra, por s’dihej nëse do shoqërohej nga Zuna.

Lexo edhe:  Gigi Hadid tregon se çfarë ndryshimesh ka pësuar nga shtatëzania

Mirëpo tashmë s’ka më dyshime që ata janë bashkë në kryeqytetin britanik sepse fotot e postuara në rrjetet sociale e vërtetojnë këtë.

oast.png

Capture.png

Ama arsyeja e udhëtimit të tyre në Londër nuk dihet ende, mos vallë për një projekt muzikor siç mund ta shihni në këtë video?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu