Kryetari i Gjilanit shkon tek shtëpia ku u vranë 5 persona, shpërthen në lot

0
310
Gjigandi

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gjilan, ku kanë mbetur të vrarë katër persona dhe një u vetëvra

Kryetari i Komunës, Lutfi Haziri, ka dalë në vendin e ngjarjes.

Haziri është shprehur i tronditur nga kjo ngjarje, duke thënë se familja ishte shume respektuar në Gjilan.

“Është tronditës lajmi që sot ka ndodhur në Gjilan. Tragjedia që po kalojmë duhet të zbardhet. Shuarja e një familjeje është tragjedia më e madhe që mund të ndodhë. KA qenë një familje e respektueshme, por deri këtu erdhi për shkak të problemit”, ka thënë Haziri.

Lexo edhe:  Thaçi: Përgëzoj deputetët për votimin, suksese qeverisë së re në Kosovë

Ndërkohë, Haziri ka takuar familjarët e të ndjerve me të cilët është përqafuar dhe ka shpërthyer në lot.

luttt

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu