Kombëtarja bën ndryshime me Estoninë, 11 lojtarë largohen, ja si do të jetë lista e të grumbulluarve

0
52
Gjigandi

Kombëtarja e Shqipërisë është rikthyer në stërvitje për ndeshjen miqësore që do të lunet përballë Estonisë në stadiumin “Air Albania” me datë 13 qershor.

FSHF ka bërë me dije se 11 lojtarë janë larguar nga grumbullimi dhe me Kombëtaren janë:

Etrit Berisha, Nedim Bajrami, Ivan Balliu, Kristjan Asllani, Bekim Balaj, Marash Kumbulla, Klaus Gjasula, Berat Gjimshiti, Sokol Cikalleshi, Kastriot Dermaku dhe Ardian Ismajli.

Gjithashtu kuqezinjve i janë bashkuar edhe pesë lojtarë të tjerë, që janë Arbnor Muçolli, Jon Mersinaj, Enis Çokaj, Simon Simoni dhe Kevin Haveri.

Lista e plotë:

Elhan Kastrati

Gentian Selmani

Simon Simoni

Frederic Veseli

Elseid Hysaj

Enea Mihaj

Erjon Hoxhallari

Kevin Haveri

Amir Abrashi

Ylber Ramadani

Taulant Seferi

Myrto Uzuni

Giacomo Vrioni

Armando Broja

Enis Çokaj

Jon Mersinaj

Arbnor Muçolli

Endri Çekiçi

Ermir Lenjani

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu