Klevis Balliu: Nuk po na çon ligji në Gjykata, por Edi Rama

0
101
blank
Gjigandi

Ish deputeti i PD, Klevis Balliu ka dhënë një deklaratë për mediat nga Prokuroria e Tiranës pas përplasjeve që pati në zonën e Astirit mes banorëve dhe policisë.

googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1508592105648-0’); });

“Shqetësimi ynë është për të gjithë banorët e Unazës së Re. Qeveria është në përpëlitjet e fundit, nuk di se çfarë bën.
Policia sulmoi me gurë banorët, sot do njiheni me provat e reja. Nuk po na çon ligji në Gjykata, por Edi Rama. Rama nuk pranoi dialog me banorët dhe e bëri atë me Vuçiç”, tha ai.
Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu