Kaloi infarkt/ Gjyshi dhe mbesa rrezikojnë mbytjen te Gjiri i Lalëzit

0
Gjigandi

Një 50-vjeçar ka rrezikuar mbytjen në plazhin e Gjirit të Lalëzit.

Dyshohet se shtetasi me iniciale M.Kastrati mund të ketë kaluar infarkt, ku për pasojë ka rrezikuar të mbytet në plazh së bashku me mbesën e tij.

Fatmirësisht forcat e policisë Kufitare kanë ndërhyrë menjëherë dhe ja kanë dalë t’i shpëtojnë të dy personat.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu