Incident në mes të Tiranës, pema bie mbi makinë dhe e shkatërron (Foto)

0
Gjigandi

Një incident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë në rrugën ‘Sami Frashëri’. Një pemë është rrëzuar mbi makinën e parkuar duke shkatërruar atë.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky incident por, siç shihet edhe nga pamjet, automjeti ka pësuar dëme të shumta materiale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu