I akuzuar për mashtrim me kriptmonedhat, ekstradohet drejt Turqisë Fatih Ozer

0
Gjigandi

Biznesmeni turk Fatih Ozer, i akuzuar për mashtrim me kriptomonedhat do të ekstradohet në Turqi. Ky ishte vendimi i Gjykatës së Elbasanit.

Ozer dhe avokati i tij nuk ishin të pranishëm në seancën e shpalljes së vendimit.

Ndërkohë vendimi u mor nga gjykatësi Elis Dine për të cilin më herët mbrojtja kushte kërkuar përjashtimin nga gjykimi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu