Horror në Francë/ Edukatorja spërkat me acid foshnjën 11 muajshe në çerdhe: Qante shumë

0
Gjigandi

Një vajzë 11 muajshe është vrarë në një çerdhe në Lion të Francës nga një edukatore 27-vjeçe.

Mediat e huaja bëjnë me dije se edukatorja ka spërkatur me acid vajzën e vogël, nga ai që përdoret për të zhbllokuar lavamanët dhe më pas e bëri atë ta gëlltiste lëndën e dëmshme kimike.

Arsyeja, sipas saj ka qenë pasi vogëlushja “ka qarë shumë”. Tragjedia ndodhi të mërkurën e 22 qershorit brenda kopshtit “People & Baby” në rue Danton në Lyon.

Sakaq babi i vogëlushes ka rrëfyer se vogëlushja Lisa ndërroi jetë si pasojë e djegieve të tmerrshme.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu