23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Edukatorja

Etiketim: Edukatorja

Horror në Francë/ Edukatorja spërkat me acid foshnjën 11 muajshe në...

0
Një vajzë 11 muajshe është vrarë në një çerdhe në Lion të Francës nga një edukatore 27-vjeçe. Mediat e huaja bëjnë me dije se edukatorja ka spërkatur...

Edukatorja ankohet se nuk u avancua, i thuhet se diplomën s’e...

0
Teuta Preniqi e cila është motër edukatore në çerdhen Dielli në Prishtinë, nuk po arrin të avancohet.Për këtë po fajëson ish drejtoreshën e kopshtit...

3 raste me COVID në Përmet, infektohet biznesmeni dhe edukatorja

0
Tre persona janë prekur me koronavirus në qytetin e Përmetit. Burime për Report TV bëjnë të ditur se janë infektuar një biznesmen, një edukatore...

Edukatorja në Lezhë rezulton pozitive/ Izolohet stafi, u merren tamponët

0
Një edukatore në Lezhë ka rezultuar pozitive me Covid-19. Edukatorja punonte në kopshtin që ndodhet në lagjen “Skenderbeg”. Burimi: top-channel.tv

Konfirmohet me Covid-19 edukatorja e kopshtit në Lezhë, pozitiv dhe bashkëshorti...

0
Konfirmohet më Covid-19 edukatorja e kopshtit publik “Skënderbeg” në Lezhë dhe bashkëshorti i saj. Burime për abcnews.al kanë njoftuar se kopshti ku punonte edukatorja për...

Edukatorja e çerdhes në Laprakë infektohet me koronavirus

0
Autoritetet shëndetësore në Tiranë bëjnë me dije se një tjetër çerdhe është drejt mbylljes për shkak të koronavirusit, pasi një edukatore ka rezultuar pozitive. Burime...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS