Gjendet i pajetë i moshuari në bregdetin e Durrësit, ja çfarë raportohet

0
35
Gjigandi

Një i moshuar është gjendur i pajetë në Durrës.

Shtetasi me iniciale V. Ll., 80 vjeç dyshohet së është mbytur.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 11:20, në lagjen nr. 1 Durrës, në breg të detit, është gjetur i pajetë, dyshohet i mbytur, shtetasi V. Ll., 80 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu