Festat e fundvitit “trokasin” më herët në shtëpinë e Arbanës

0
Gjigandi

Festat e fundvitit kanë “trokitur” më herët në shtëpinë e Arbana Osmanit. Moderatorja ka ndarë disa momente ku shihet duke zbukuruar me djemtë dhe mbesën e saj pemën e Krishtlindjeve. “E dimë që bëhet me datë 6” shkroi ajo duke treguar se festat kanë ardhur herët në shtëpinë e saj.

Edhe pse është bërë nënë së fundmi, kjo s’e ka penguar moderatoren me punën e saj. Ndërsa të gjithë prisnim rikthimin në televizion me fillimin e edicionit të dytë të Big Brother VIP, moderatorja konfirmoi se do të prezantojë Festivalin e Këngës në RTSH ku regjisor do të jetë Eduart Grishaj.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu