Fansi i del në krah Morenës pasi shakatë me ‘lokacion’ nuk po ndalojnë, ajo ka këtë reagim

0
223
Gjigandi

Morena Tarakut nuk po i ndahen komentet me ‘lokacionin’ e shumëpërmendur, në secilin postim që bën.

Që kur u publikua audio ku Morena Taraku dëgjohej duke kërkuar lokacionin e një personi për t’i sqaruar disa hesape me të, i gjithë interneti ‘zien’ me komente e batuta për këtë shprehje të saj, shkruan Gazeta ABC24.

Tani ndjekësit po ia përmendin edhe nëpër komente pranë postimeve ku modelja shfaqet joshëse.

Lexo edhe:  Edhe Kida pozon pa reçipeta

Mirëpo duket se ajo e ka marrë me shumë sportivitet dhe po u kthen përgjigje ndjekësve në Instagram.

Duke pasur parasysh se dominojnë komentet negative, dikush prej komentuesve e ka mbrojtur Morenën dhe këtu nuk ka munguar reagimi i saj duke i thënë “Mos fol ma se veq e prish”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu