E rëndë! Gjendet e mbytur në liqenin e Butrintit një grua

0
23
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë, pasi një 70-vjeçare është gjetur e pajetë.

Trupi i shtetases me iniciale V.B., është gjetur në Ksamil, si dhye dyshohet se mund të jetë mbytur aksidentalisht.

Njoftimi i Policisë:

Sarandë/Informacion paraprak

Më datë 16.06.2022, rreth orës 14:17, në vendin e quajtur “Manastiri”, Ksamil, dyshohet se është mbytur aksidentalisht, në liqenin e Butrintit, shtetasja V. B., rreth 70 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu