DJ Regard do të performojë në “Sunny Hill Festival 2022”

0
7
Gjigandi

Tanimë janë konfirmuar disa prej yjeve botëror që do të performojnë në “Sunny Hill Festival”.

Fituesit të dyfishtë të Sanremos, Mahmod, DJ turk, Burak Yeter, Diplos e disa artistëve të tjerë do t’i bashkohet edhe DJ Regard.

Dardan Aliu (emri i vërtetë) u bë e ditur së fundmi se do të marrë pjesë në “Sunny Hill”.

Lajmi u konfirmua në një postim të faqes zyrtare të “Sunny Hill” të ndarë në Instagram.

I njohur ndërkombëtarisht e me një sërë hitesh, nuk ka dyshim se DJ Regard do të ‘elektrizojë’ skenën e madhe të këtij festivali.

“Sunny Hill” ndërkohë sivjet rikthehet pas dy vitesh pauzë dhe do të mbahet në një lokacion të ri.

Sa i përket datave, këtë vit mbahet më 4, 5, 6 dhe 7 gusht 2022.

/abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu