Debat i ashpër në BBV/ Armaldo: Krist, ke probleme psikologjike

0
Gjigandi

Debatet të ashpra mes Armaldos dhe Kristit në shtëpinë e Big Brother, teksa të dy konkurrentët janë në nominim këtë javë. Përplasjet mes tyre bëri që Armaldo, të kalonte në ofendime të rënda.

Ai i tha Kristit se është dobësuar shumë dhe se ka nevojë të shëndoshet kur të dalë nga shtëpia. Maestro shtoi se ai ka probleme psikologjike, që i janë shkaktuar gjatë qëndrimit në shtëpi.

Kristi reagoi shumë keq nga komenti i Armaldos, duke shtuar se; “Sa sapo e zhyti veten edhe më keq me atë që tha”. Ndërkohë Kristi e akuzoi maestron si; ‘hipokrit i frikshëm’.

Qetsori nga ana tjetër, e pyeti Oltën që pse ajo ndërhyu në debatin mes tyre. Kristi tha se Olta ndihmoi Armaldon sepse ai ishte keq. Por, Olta tha se nuk ka lidhje, pasi debati nisi që dje dhe ndërhyrja e saj ndodhi sot.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu