Aksident në Gramsh! Makina del nga rruga, plagoset shoferja 30-vjeçare

0
160
Gjigandi

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Mashan të Gramshit.

Burime për Top Channel bëjnë me dijeni se një mjet tip Golf ka humbur drejtimin dhe ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka mbetur e plagosur drejtuesja e mjetit, shtetësja Klara H. 30 vjeçe.

Lajmi mbetet në përditësim

semundje-40

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu