Aksident i trefishtë në aksin Elbasan-Cërrik, 2 të plagosur shoqërohet njëri prej drejtuesve

0
Gjigandi

Një aksident i trefishtë është regjistruar mesditën e kësaj të premteje në aksin rrugor Fier-Cërrik. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Shënkolli’ ku 3 automjete janë përplasur me njëri-tjetrin ndërsa 2 prej shoferëve janë plagosur. Gjendja e tyre është stabël dhe jashtë rrezikut për jetën ndërsa drejtuesi i tretë është shoqëruar në polici.

Shërbimet e Sektorit të Qarkullimit Rrugor dhe grupi hetimor vijojnë punën, për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu