Aksident fatal në Bulqizë, vdes i riu, plagosen rëndë dy të tjerë

0
Gjigandi

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të Bulqizës, ku paraprakisht raportohet për një viktimë dhe dy të plagosur rëndë.

Bëhet me dije se dy makina janë përplasur “kokë më kokë” në afërsi të mbikalimit mes qytetit të ri dhe të vjetër të Bulqizës.

Për pasojë raportohet se ka ndërruar jetë një djalë i ri, i identifikuar si Esmetald Nika, 25-vjeç, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të plagosur rëndë dhe janë dërguar drejt spitalit.

 

a.c./dita

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu