Agron Llakaj bën dedikimin prekës për Koço Devolen: Aristrokati i humorit

0
Gjigandi

Janë bërë dy vite që kur artisti i mirënjohur, Koço Devole ndërroi jetë pasi ishte infektuar me Covid-19.

Sot, ashtu sikurse vitin e shkuar, nuk ka munguar një dedikim nga Agron Llakaj për artistin e ndjerë.

Krahas një fotografie që ka publikuar në Instagram, ai shkruan fjalët më të ndjera për të.

Postimi i plotë:

I Madhi dhe i paharruari Koco Devole.

Aristokrati humorit shqiptar.

Jeta eshte e tille, te rremben ne te tashmen me te gjitha hallet e saj,punen,shendetin,sfiden,kenaqesi e pakenaqesi,trishtim dhe zhgenjim…,por kjo nuk na ben te te harrojme Ty o i paarritshmi Koco Devole…,ngreme syte lart ne qiell dhe aty si yll je Ti.

Ne kete 2 vjetor te ndarjes tende nga ne, po te kujtoj me kete fotografi…,sepse ti ishe vertet aktor “papjoni”.

I paharruar i shtrenjti Koco!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu