0
10
Gjigandi

Edhe pak ditë na ndajnë nga protesta e 7 korrikut, kjo e thirrur nga kreu i PD Sali Berisha.

Shkak i kësaj të fundit është bërë ngritja e çmimeve të shportës dhe karburanteve, të cilën qeveria e justifikon me luftën në Ukrainën dhe krizën që ka përfshirë të gjithë botën.

Sakaq është bërë publike edhe slogani i cili do të shoqërojë protestën e 7 korrikut.

“Shqipëria në rrezik, mos thuaj ç’më duhet mua”, është ftesa për çdo shqiptar dhe parti opozitare për t’ju bashkuar “frontit kombëtar”.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu