Zhduket gjimnazisti ne Klos, librat gjenden ne dyqan

0
40
Gjigandi

Zhdukja e nje gjimnazisti eshte denoncuar diten e sotme duke bere qe policia te filloje menjehere hetimet. Flogert Terziu, gjimnazist në vitin e dytë gjimnaz në Klos është zhdukur dje pa asnjë gjurmë ndërsa ishte nisur për mësim. Mësohet se i riu ka lënë librat në një dyqan dhe është larguar pa adresë. Familjarët kanë bërë denoncim në polici por ende asnjë gjurmë nga Flogerti, i cili i ka derguar nje mesazh të atit duke i kerkuar mos ta kerkojne.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu