U hodh nga kati i katërt i pallatit, gruaja dërgohet në gjendje të rëndë në spital

0
139
Gjigandi

Mëngjesi i sotëm ka nisur me një ngjarje të rëndë.

Një grua është hedhur nga kati i katërt i një pallati në qytetin e Korçës.

Mësohet se gruaja është rreth të 60-tave dhe mendohet se është vetëhedhur.

Momentalisht ndodhet në spitalin e Korçës në gjendje të rëndë për jetën.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 8 si edhe njihet ndryshe në Korçë, “Gropa”.

Ende nuk dihet shkaku pse gruaja u hodh por policia është duke hetuar për zbardhjen e ngjarjes.

pallat-1-300x169

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu