Tepelenë/ Rrëzohet në kanionet e Pesturës i riu, niset me urgjencë në spital

0
Gjigandi

Një 20-vjeçar është rrëzuar në Tepelenë, në zonën  e quajtur ‘Kanionet e Pesturës’.

Shtetasi amerikan me iniciale Ë.L., është dërguar me urgjencë në spital, ku mësohet se ka marrë dëmtime në trup.

Njoftimi i policisë:

Në fshatin Progonat, Tepelenë, në vendin e quajtur “Kanionet e Pesturës”, është rrëzuar shtetasi amerikan Ë. L., 20 vjeç. Shërbimet e Policisë, në bashkëpunim me shërbimet zjarrfikëse, shërbimet e spitalit dhe banorë të zonës, kanë bërë të mundur nxjerrjen 20-vjeçarit nga vendi ku ishte rrëzuar.

Shtetasi Ë. L. po transportohet në spital, për të marrë ndihmë mjekësore, pasi ka marrë dëmtime në pjesë të ndryshme të trupit.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për sqarimin e rrethanave të situatës

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu