fbpx
20 C
Tirana
Monday, June 1, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Zvkryeministri

Etiketim: zvkryeministri

Si u rrahën Rama dhe Braçe në ’96, zv/kryeministri nxjerr fotot

0
Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka publikuar disa pamje në Instagram, ku tregon si është dhunuar ai dhe kryeministri Rama në vitin 1996. Nga pamjet duket qartë...

Lihet në burg ish-drejtori i Kadastrës në Durrës, zv.kryeministri ndjek gjyqin...

0
Gjykata e Durrësit ka lënë në masen e arrestit burg, ish drejtorin e Kadastrës në Durrës, Liridon Pulën, i cili u arrestua pak ditë...