9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zgjedhin

Etiketim: zgjedhin

Demokratët e Shijakut zgjedhin sot kreun e PD-së, kush janë dy...

0
Në Shijak këtë të mërkurë po mbahen zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Demokratike.Blerina Shahini dhe Rezeart Tusha do të përballen mes tyre...

Demokratët në Lezhë, Shkodër dhe Korçë zgjedhin sot kryetarët e tyre

0
5 dite para kuvendit kombetar, partia demokratike eshte drejt mbylljes se procesit te zgjedhjeve ne baze.Sot demokratet e Shkodres, Lezhes dhe Korces se bashku...

Demokratët e Pogradecit zgjedhin kryetarin e ri

0
Genti Çela është Kryetari i ri i degës së PD të Pogradecit.Nga 1575 anetarë të degës sē PD Pogradec kanë marrë pjesë vetëm 703...

“PD-LSI tradhtuan zgjedhësit e tyre, s’mund t’iu besohet më”, Balla: Me...

0
Në kuadër të takimeve organizative dhe parapërgatitore për zgjedhjet parlamentare të vitit 2021, Sekretari i Përgjithshëm i PS Taulant Balla mora pjesë në Asamblenë...

“Deputetët shkatërrues të interesit publik”, Meta pro listave të hapura: Koha...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka folur pro hapjes së listave duke thënë se janë e vetmja rrugë për rivendosjen e parlamentarizmit dhe llogaridhënies...

7 arsyet pse vajzat e mira zgjedhin djemtë e këqinj

0
Ka shumë gra që vrapojnë drejt burrave për të cilat, mamatë e tyre i kanë paralajmëruar gjithmonë! Duket se natyra i merr përsipër këto...

Tifozët zgjedhin më të mirin tek Barça, nuk është Messi

0
Pas suksesit në kampionat të rivalëve të Real Madrid, ka ardhur shfryrja e Lionel Messi-t që ka bërë fajtor të gjithë skuadrën për gabimet...

Afrona dhe Blero zgjedhin këtë vend për pushime

0
Afrona dhe Blero kanë nisur pushimet. Blero Muharremi dhe Afrona Dika kanë udhëtuar në bregdetin shqiptar për disa ditë pushim. Dyshja kanë sjellë pamjet e para...

Turistët e parë/ Bjellorusët zgjedhin Vlorën, ‘pushtojnë’ bregdetin

0
Turistët bjellorus të ardhur me chartër ditën e djeshme në vendin tonë kanë zgjedhur Vlorën si destinacion pushimi. Nga bordi i tij zbritën 198...

Pesë arsyet pse gratë zgjedhin burrat dominues

0
Ndërsa lexojmë dhe shikojmë histori nga e gjithë bota për fuqizimin e grave, ka zonja që vëmendjen dhe dashurinë e të cilëve ato ua...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS