8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zgjatur

Etiketim: zgjatur

“Cilat janë pasojat ekonomike-sociale të Evropës nga një konflikt i zgjatur...

0
Një konflikt (përshkallëzuar në luftë) i nisur më 24 shkurt të këtij viti mes Rusisë dhe Ukrainës është duke lënë pas dhjetra-mijëra viktima dhe...

Rusët votojnë për të zgjatur pushtetin e Putinit

0
Pjesa më e madhe e rusëve mbështesin reformën e propozuar që do ta lejojë Vladimir Putinin të kandidojë sërish për president në 2024 dhe...

Bebe Rexha tregon pse nuk i kanë zgjatur historitë e saj...

0
Bebe Rexha ka folur për lidhjet e shkurtra të saj dhe historitë e dashurisë. Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, në një intervistë për revistën...

Tri mënyra natyrale për të zgjatur më shumë gjatë seksit

0
Për shumë burra, ejakulimi i përkohshëm është një burim turpi. Dr. Douglas Savage, nga Britania e Madhe, specializant në fushën e problemeve të ereksionit dhe...

Mjeku i cili Steve Jobs-it ia ka zgjatur jetën për 7...

0
Dr. David Agus, profesor i mjekësisë tek Universiteti i Kalifornisë Jugore, është një nga onkologët më të famshëm dhe më i vlerësuari ndër amerikanë Famën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS