6.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zgjasin

Etiketim: zgjasin

Shirat do zgjasin dy ditë, javën e ardhshme temperaturat deri në...

0
Vranësirat dhe reshjet  e shiut do të na shoqërojnë edhe dy ditë. Sipas Meteoalb, vetëm në fundjavë do të kemi përmirësim të motit, ku...

Mike Pompeo “harron” pandeminë! Kujtohet për të kur zyrtarët refuzojnë t’i...

0
Sekretari amerikan i shtetit, Mike Pompeo, ndodhet në një vizitë disaditore në Danimarkë. Ai është duke zhvilluar disa takime politike dhe i është kërkuar...

Vala e të nxehtit: Temperaturat e larta po zgjasin më shumë

0
Valët e të nxehtit janë bërë më të shpeshta dhe po zgjaten në secilën pjesë të botës. Në një studim të fundit thuhet se trendi...

“Efekte që zgjasin me vite”/ Studimi: Koronavirusi shkakton probleme në zemër,...

0
Shkencëtarët sapo kanë filluar të kuptojnë një gamë të gjerë të problemeve shëndetësore të shkaktuara nga koronavirusi i ri, disa prej të cilave mund...

Ushqimet që mund të zgjasin për vite të tëra nëse i...

0
Asgjë e mirë nuk vjen nga hedhja e ushqimit, kështu që është e rëndësishme të mbani ushqimin që keni për aq kohë sa të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS