9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zezë

Etiketim: Zezë

A ka vërtet kaq shumë ofera? 5 fakte interesante për “të...

0
E premtja e zezë konsiderohet një nga ditët që tani më së shumti përdoret në SHBA dhe ndërlidhet me idenë e blerjeve të shumta....

Bashkëpunëtorët e UDB dhe Asfalisë, kur do hapet kutia e zezë?

0
Nga Roland Qafoku Më 21 tetor në parlament u miratua ligji i ri i hapjes së dosjeve. Tashmë çdokush mund të kërkojë, të hapë dhe...

Nga pasqyra te macja e zezë, 9 bestytnitë që shqiptarët i...

0
Ne njerëzit jemi shumë supersticiozë, duke besuar se e premtja e datës 13 është fat i keq dhe të gjesh një qindarkë është fat...

Si ta dini nese iu kane bere magji te zeze ?

0
Si ta dini nese iu kane bere magji te zeze ?

SHBA/ Tjetër “ditë e zezë”, shënohet shifër e re rekord infektimesh

0
Pandemia në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nuk jep shenja qetësimi. 77 mijë raste të reja me koronavirusin u raportuan gjatë 24 orëve të...

Fakte të frikshme rreth Magjisë së Zezë ☠️

0
Fakte të frikshme rreth Magjisë së Zezë ☠️

E mërkura e zezë në vend, ndërron jetë një tjetër i...

0
Një 42-vjeçar ka ndërruar jetë nga koronavirusi mëngjesin e sotëm në spitalin Infektiv. Ai është viktima e pestë nga Covidi gjatë 24 orëve të...

Ditë e zezë/ Katër të vdekur në Shqipëri nga koronavirusi, shënohet...

0
Katër persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit në Shqipëri, duke e rënduar edhe më tej bilancin. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se mes...

Seriali Perla e Zeze (Siyah Inci) – Artistet dhe te Dashurat...

0
Seriali Perla e Zeze (Siyah Inci) - Artistet dhe te Dashurat - Fakte Interesante

Gjermania fut Shqipërinë në listën e zezë: Rajon me rrezikshmëri për...

0
Ambasada gjermane në Shqipëri përmes një postimi në faqen zyrtare në Facebook informon qytetarët e saj se Shqipëria kategorizohet aktualisht nga institucionet kompetente shëndetësore...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS