1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zëvendësministres

Etiketim: zëvendësministres

Deklarata e zëvendësministres, reagon Omonia: I pafalshëm, kemi të bëjmë me...

0
Bashkimi demokratik i minoritetit etnik grek Omonia e ka kritikuar ashpër deklaratën e zëvendësministres së turizmit dhe mjedisit Ornela Çuçi. Qëndrimi ka ardhur pas deklaratës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS