19.5 C
Tirana
E enjte, 28 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Zeneli

Etiketim: Zeneli

Deputeti Zeneli publikon dokumentin: Të gjithë të tregojnë nëse kanë qenë...

0
Deputeti Alban Zeneli ka ftuar të gjithë ata që duan të bëhen deputetë duhet të tregojnë se nuk kanë qenë pjesë e Sigurimit të...

Zeneli në formë

0
Arbër Zeneli konfirmon edhe një herë formën e mirë në ndeshjet miqësore që po i zhvillon pas pandemisë. Ylli i Kosovës shënoj edhe dje në miqësoren e...

Zeneli me postim të veçantë pas kalimit të Valon Berishës…

0
Valon Berisha i është bashkuar Arbër Zenelit tek Stade de Reims i Francës. Berisha ka bërë sonte prezantimin tek klubi i elitës franceze. E për këtë...

Arbër Zeneli reagon pas transferimit të Berishës te Reims, përgjigjet Valoni

0
Një lëvizje e papritur ka ndodhur sonte nga Valon Berisha. Ylli i kombëtares së Kosovës, Valon Berisha, është transferuar te skuadra e Reims, nga Lazio. Ky...

Arbër Zeneli rikthehet te goli

0
Ylli i Kosovës, Arbër Zeneli ka arritur të shënojë golin e parë pas një lëndimi që e la jashtë për një kohë të gjatë. Skuadra e...

Vildane Zeneli tërheq vëmendjen me bikinet e verdha

0
Modelja e njohur me prejardhje shqiptare, Vildane Zeneli çdo herë arrin të duket në formë të shkëlqyer. Janë linjat e trupit të saj ato që...

Vildane Zeneli me bikini “luan” basketboll

0
Bukuroshja Vildane Zeneli është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo është gjithnjë prezente në titujt e mediave rozë për ndonjë fotografi provokuese...

Ky është numri i ri që Arbër Zeneli do ta bartë...

0
Arbër Zeneli nga edicioni i ri do të bartë numrin 10 te skuadra Stade de Reims. Lajmi është konfirmuar nga skuadra franceze në llogarinë e...

Në orët e vona, Vildane Zeneli publikon për fansat fotografi provokuese...

0
Modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli, është e ndjekur nga mijëra ndjekës në rrjetet sociale. Ajo ndan shpesh me ta fotografi të ndryshme nga jeta...

Ja si vlerësohen Rashica, Muriqi dhe Zeneli

0
Video loja e futbollit, PES, e ka publikuar versionin m të ri të përditësuar lojën e futbollit duke e shtuar Kampionatin Evropian 2020 për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS