5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zënë

Etiketim: zënë

Bikinet e vogla nuk ia zënë pjesët intime

0
Ajo ka qenë duke e treguar figurën e saj senzacionale gjatë izolimit. Dhe Lauren Goodger edhe njëherë të hënën ka treguar trupin e saj gjatë...

Foto/ Kinezët nuk “zënë mend”, rinis shitja e qenve të pjekur

0
Fillimi i pandemisë që ka kapluar botën, mendohet se e ka origjinën nga një treg i tregtimit të qenve dhe lakuriqëve të natës në...

Kontinentet amerikane zënë gjysmën e rasteve globale të Covid

0
Amerika e Veriut dhe ajo e jugut zënë tani gjysmën e rasteve të konfirmuara të koronavirusit në shkallë globale, me Brazilin që është vënë...

Vdekja e Floyd-it, dëshmia: Polici e njihte, ishin zënë!

0
Një ish-koleg që kishte punuar me George Floyd-in dhe agjentin e policisë Derek Chauvin në një klub nate në Minneapolis thotë se të dy...

Restaurimi i kalasë së Tepelenës/ Projekti që do të ndërhyjë edhe...

0
Kjo është hyrja kryesore për në kalanë e Tepelenës. Së shpejti këtu do të ketë një projekt restaurues dhe do të ndërhyrjet tek hapësira...

Fqinjët i zënë prita fermerit që të mos shkojë tek ara...

0
Emisioni investigativ "BOOM" solli këtë të mërkurë denoncimin e një qytetari nga Rogozhina, i cili ndalohet që të hyjë në arën e tij. Vullnet Koçi...

Chrissy Teigen, Dwayne Johnson dhe Keanu Reeves zënë vend në listën...

0
A100 Gold House’ ka lëshuar listën e personave më me ndikim për vitin 2020. Chrissy Teigen, Dwayne Johnson dhe Keanu Reeves ishin vetëm disa nga...

Bikinet mezi ia ‘zënë’ gjoksin

0
Ajo kohët e fundit ka zbuluar se ka humbur peshë, pasi është zhvendosur tek i dashuri i saj Sam Thompson. Dhe Zara McDermott dukej mahnitëse kur...

Janë zënë? Albani merr në telefon Nikin, modelja e injoron

0
Këngëtari Alban Ramosaj është përfolur gjatë në media për një lidhje me vajzën e biznesmenit të njohur Mihal Delijorgji, Nikin. Madje është aluduar se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS