1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zemër

Etiketim: zemër

Ky është ushqimi i duhur për një zemër të shëndetshme

0
Kolesteroli i lartë është veçanërisht i rrezikshëm për shëndetin, sepse nuk jep simptoma specifike dhe mund të zbulohet vetëm me një analizë gjaku. Nuk...

Tragjedi në familje/ Gruaja humb jetën nga Covid, i shoq vdes...

0
Numri i të prekurve dhe i viktimave nga Covid-19 po rritet frikshëm në Shqipëri. Ditën e djeshme u shënuan 6 vdekur nga koronavirusi, shifra...

A bëni gjithçka me zemër? Ju jeni një person shumë i...

0
A keni dëgjuar ndonjëherë për njerëz shumë të ndjeshëm (PAS)? Dhe a keni menduar ndonjëherë se keni qenë një prej tyre? Nëse bëni gjithçka...

Rutina e thjeshtë që parandalon sulmin në zemër

0
Sulmet e zemrës janë urgjencë mjekësore që kërkojnë trajtim të menjëhershëm. Sulmet e zemrës ndodhin kur furnizimi i saj me gjak bllokohet papritmas. Por, ndonëse...

Rama në Kuvend: Vota me logjikë dhe jo me zemër për...

0
Kryeministri i vendit, Edi Rama, nga foltorja e Kuvendit ka folur për votimin e Paktit të 5 Qershorit pas marrëveshjes së arritur fillimisht mes...

“Falenderoj Hajdarin, i rezistoi shpalljes si tradhtare”/ Marrëveshja e 5 qershorit,...

0
Prej orës 10:00 po zhvillohet seanca e Kuvendit të Shqipërisë ku në rend dite është futur votimi i Paktit të 5 Qershorit pas marrëveshjes...

Rama: Marrëveshjen e 5 qershorit, nuk e votoj me zemër! Lëshuam...

0
Nga foltorja e parlamentit, Kryeministri Edi Rama paralajmëroi se Kuvendi do të votojë sot marrëveshjen e 5 qershorit, e arritur mes Partisë Socialiste dhe...

Marrëveshja e 5 qershorit, Rama: E votoj me mendje, jo me...

0
Prej orës 10:00 po zhvillohet seanca e Kuvendit të Shqipërisë ku në rend dite është futur votimi i Paktit të 5 Qershorit pas marrëveshjes...

“Vendosni me zemër, jo me llogari”- Ja çfarë parashikon Meri Shehu...

0
Dashi Hëna e zezë në shenjën tuaj tenton në lidhje me Diellin në Luan t’ju cojë nëpërmjet një labirinthi të errët drejt Dritës dhe dashurisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS