6.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zekën

Etiketim: Zekën

FFK me dënime ‘ledhatuese’ për Zekën e Batatinën

0
Komisioni Disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Dukagjin Zefi kryetar dhe Luan Salihu e Avni Shala anëtarë në mbledhjen e mbajtur me datë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS