8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zef

Etiketim: Zef

Zef Hila nuk mbështet më platformën e Alibeajt: Krijon “ngërçe” që...

0
Zef Hila një nga mbështetësit e platformës së mbështetur nga Enkelejd Alibeaj tani është rreshtuar në anën e kritikëve të kryetarit të komanduar të...

Ruçi takon Zef Mazin: Integrimi, krye çështja që bashkon politikën shqiptare

0
Kryetari i Kuvendit, z. Gramoz Ruçi, priti sot Kryenegociatorin e Shqipërisë me Bashkimin Europian, z. Zef Mazi. Kryetari i Kuvendit e uroi z. Mazi...

Negociatat me BE, Presidenti Meta zbardh detaje nga takimi me Kryenegociatorin...

0
Një takim u mbajt sot mes Presidentit Ilir Meta dhe kryenegociatorin për zhvillimin e negociatave për anëtarësimin e Shqipërisë në Bashkimin Europian, Zef Mazi. ...

Zef Mazi: Me Metën njihem, do ta takoj këto ditë! Opozitën...

0
Kryenegociatori Zef Mazi në një konferencë për media tha se është gati dhe do të kërkojë që të takojë Presidentin Ilir Meta në ditët...

Zef Mazi: Detyra si kryenegociator përgjegjësi e madhe për mua!

0
Kryenegociatori për Zhvillimin e Negociatave për anëtarësimin e Shqipërisë në BE, Zef Mazi, në deklaratën për media deklaroi se detyra që i është dhënë...

Negociatat/ Rama prezanton Zef Mazin: Dashuria për Evropën ka kosto të...

0
Kryeministri Edi Rama ka prezantuar kreun e grupit negociator Zef Mazin dhe detyrat që grupi i drejtuar prej tij do ketë. Shkruar nga: top-channel.tv

Kreu i grupit negociator/ Zef Mazi: Nuk do t’i kursejmë përvojën...

0
Kreu i grupit negociator Zef Mazi në fjaëln e tij në këshillin e Integrimit tha se ai dhe grupi i tij do bëjën maksimumin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS