8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet

Etiketim: zë

Kamishi e zë studentin e mjekësisë duke provuar në provim, publikon...

0
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, njëherit mësimdhënës në Fakultetin e Mjekësisë, Bekim Haxhiu, ka bërë publik një metodë të kopjimit që e ka...

TikTok humb titullin e aplikacionit më të shkarkuar, ja kush e...

0
Për muaj të tërë, TikTok ka qenë aplikacioni më i shkarkuar i iPhone. Ky aplikacion i kënaqi të rinjtë, dhe gjatë pandemisë së koronavirusit,...

​Selimi: Bashkatdhetarët tanë, zë i fuqishëm i Kosovës dhe forcë kyçe...

0
Ministri i Drejtësisë, Selim Selimi me rastin e vizitës zyrtare në Bruksel, ka takuar bashkatdhetarët shqiptar të cilët jetojnë dhe veprojnë në mërgatë me...

Teknika kur nuk ju zë gjumi

0
Nëse qumështi i ngrohtë, dushi apo leximi i librit nuk jua sjell gjumin, atëherë ka edhe një teknikë tjetër që ia vlen ta provoni. Ajo...

Kelmendi zë vendin e parë në skuadrat shqiptare në Amerikë, muzikë...

0
Ata janë shqiptarë e super të talentuar në futboll e quhet ekipi " Shpresat e Kelmendit", e ku pas disa ndeshjeve rradhazi kundër ekipeve...

Pse femrat lëshojnë zë gjatë orgazmës?

0
Gjatë kohës së seksit femrat lëshojnë zëra të lartë, shpesh në mënyrë që të inkurajojnë meshkujt. Studimet të cilat janë publikuar në revistën “Archives...

E rëndë në Kukës/ Po ndizte pompën e ujit, 53-vjeçaren e...

0
KUKËS- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kukës, ku një 53-vjeçare ka gjetur vdekjen për shkak se ka rënë në...

Gjuzi habit me deklaratën: Deshën t’më infektonin me virus në 6...

0
Deputeti i Kuvendit Kujtim Gjuzi ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me infektimin e deputetit tjetër të opozitës parlamentare Adriatik Alimadhi. Ai ka...

Yuri Kim takon përfaqësues të shoqërisë civile: Zë thelbësor dhe i...

0
Ambasadorja amerikane në vendin tonë Yuri Kim, zhvilloi një takim me përfaqësues të shoqërisë civile. Përmes një postimi në Twitter, Kim shkruan se ata janë...

Në Twitter tani mund të cicëroni edhe me zë

0
Twitter ka implementuar një përmirësim tjetër në platformën e saj. Përdoruesit e sistemit operativ mobil iOS tani mund të shtojnë mesazhe zanore në cicërimat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS