8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbuloget

Etiketim: zbuloget

Emri/ Zbulohet kandidati i dytë në garën për kreun e SPAK

0
Gara për drejtues të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar është ende e hapur, ku këtë të hënë prokurori Edvin Kondili...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS